بیاری اهورا مزدا

 

یاران و دوستان ارجمندم که مهر زرتشت در دلهایتان روشنست ؛ درود بر همگی شما!

هم اکنون بسیار شرمسارم که وعده ای که نهاده بودم هنوز میسر نگشته و نتوانسته ام پایگاهی در خور را برای شناساندن دین و آیین راستین پارسیان بر پا دارم. مهر شما را به زرتشت، ستایش می کنم و بسیار خوشوفتم که زرتشت پاک ، هنوز در میان مردم سرزمین خاستگاه خویش کسانی را دارد که بر آرمانهایش پای بفشرند. دوستان ! دین و سخنان پر مهر زرتشت ؛ هرچه هست همواره و یکسره انباشته از نیکی و منش نیک به همنوعان است. امید است اندیشه های زرتشت که همه بر پایه خردورزی و آبادانی زندگی و نیکی ست در خرد و اندیشه و کردار ما پارسیان کارگر افتد.

دوستان من!

نامه های پر مهر شما و پیامهای شادی بخش تک تک شما نیکان را خوانده ام. ازینهمه مهری که دیدم شگفت زده شده ام و در اراده خویش استوارتر گشته ام. بزودی زود، پایگاهی که وعده داده بودم را برپا خواهم کرد و خواهید دید. تا آن هنگام تقاضا دارم که این دیرکرد را ازین کوچک نادیده بیانگارید و بر من ببخشید.

دیگر اینکه این چند روزه برای ایرانیان سراسر گیتی یک رخداد بسیار ناراحت کننده و غم انگیز پیش آمده که همه می دانید و همان زلزله شهر بم است. نماها و خبرهایی بسیار اندوه بار و ناراحت کننده . هزاران کشته و زخمی. کودکان فراوان بی سرپرست شده و دردهایی که بعد تر ها اثر خود را بر جامعه خواهد گذاشت.

این مصیبت دلخراش و غم انگیز را نیز به تمام ایرانیان در سراسر گیتی تسلیت می گویم.

امید است که دیگر در ایران ؛ بیننده چنین نماهای تلخی از درد و رنج ایرانیان نباشیم و راه درست خرد ورزی و آبادگری را پیشه کنیم.

تا روزی دیگر بدرود

 

/ 37 نظر / 12 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ehsan

salam halet khobe kheili khoshhalam ke omadam pishet say kon in weblog ro ghashang koni dar khore name zartosht be man ham age tonesty ye sar bezan khob felan bye ta bad hala nemidonam chera dir dir minvisy say kon zod zod benvisi khob felan bye ta bad

آرین

درود به شما دوست گرامی ...نوشتاری در مورد علم در ایران باستان و تاثیر فرهنگ ایران بر یونان و....آذربایجان وکردستان وکرمانشاه و... داشتم .زنده باد زرتشت وآيين نياکان و اتحاد مردمی ايران .به اميد اهورامزدا ايرانی آزاد همانند نامش و مردمی آزاده داشته باشيم ...دوست گرامی پاينده باشيد.

يه دختر خوب

دوست عزيز ٬ قدم در راه زيبايی نهاده ای . منتظرت هستيم . در زمن اگه بخوای ميتونم باهات همکاری کنم . آدرس سايتی هم که برات گزاشتم به زودی کامل ميشه . در زمن آتيش قشنگی گذاشتی من يه عکس از آتيشدون دارم که ميخواستم با آتيش تو مچش کنم . اگه ميشه يا به من کمک کن . يا حداقل بگو با چه نرم افزاری اينقدر قشنگ کار کردی؟

پارسا

سلام خسته نباشي. نميدونی چقدر خوشحالم که هنوز افرادی هستند که گذشته خود را به ياد دارند.ما عرب زده شديم.ما با دين اسلام فرهنگ خود را از ياد برديم . فرهنگی که ميتونست الان ايران را سرور دنيا کند.راستی نظرت راجع به اين وحشی بازيها به اسم سنت ديرينه چيست؟اين چهارشنبه سوری گذشتگان ماست؟

شهرزاد

سلام به همه دوستداران دين زرتشت من يک ايرانی هستم فقط ايرانی و تابع هيچ دينی نيستم ولی برای زرتشت و آئين زرتشتی احترام خاصی قائلم چرا که با قدمت ۳۷۰۰ ساله دين زرتشت از همه دين های پس از خود انسانی تر کامل تر است

AZADI AZADI

Hamvatan aziz Lotfan link man ra be site khod ezafe konid. Be khatere vatan azizeman. Ba sepass faravan Payandeh Iran

bahare

من سر در گمم کمک ميخاهم

itan

زرتشت به من آموخت که هميشه و در هر شرايتی درست زندگی کنم و شاد باشم

morteza

سلام:من خيلي دوست دارم با دين زرتشت بيشتر اشنا بشم.يه نفر منبعي يا این که بهم بگه چيه ممنون ميشم.

siavash

dorod bar hameye dostane irani az doste azizam bijan moteshakkeram omidvaram hamish portavan in hadafe niko ro donbal kone